Co umíme

Projektujeme osvětlení

Umíme projektovat osvětlení pro obytné i pro pracovní interiéry. Nestačí nám jen splnit požadavky norem: chceme, abyste s naším osvětlením byli opravdu spokojení. Poradíme si i s osvětlením ve školních nebo zdravotnických prostorách včetně ordinací stomatologů nebo fototerapeutických místností. Jsme posedlí ergonomií, ne úsporami.

Vyvíjíme světelné zdroje

Co se týká kvality světla, mají nás mnozí za extrémisty. Jsme na to hrdí. Plnospektrální světelné zdroje splňující naše představy, se na trhu prakticky nevyskytují. Proto je si vyvíjíme sami v naší laboratoři. Máme více než 15 let zkušeností s vývojem různých typů zářivek i LED. Sériovou výrobu podle našeho receptu zadáváme našim zahraničním partnerům, kteří mají potřebné vybavení a prověřila je léta spolupráce.

Vyvíjíme svítidla

Pro své světelné zdroje jsme si již od začátku představovali svítidla, která by dala plně vyniknout kvalitě světla. Protože běžná svítidla nebyla vždy to pravé, rozhodli jsme se vyvíjet vlastní svítidla podle potřeb našeho světelného studia. V našich vývojových dílnách stavíme prototypy svítidel, ověřujeme jejich světelné vlastnosti a provádíme zkoušky, které zajišťují hladkou certifikaci našich svítidel. Spolupracujeme s několika akreditovanými zkušebnami a laboratořemi. Díky těmto zkušenostem dovedeme pružně reagovat na speciální požadavky konkrétního zákazníka či projektu.

Vyvíjíme komponenty

Světelné diody (LED) otevřely zcela nové možnosti v řízení osvětlení. Ve svítidlech i instalacích často používáme napájecí nebo řídící komponenty od špičkových výrobců. Do některých svítidel však chceme integrovat funkce, které žádný z výrobců nedodává. Naučili jsme se proto vyvíjet chytré komponenty, které dovedou přesně to, co chceme zákazníkům nabídnout. V roce 2014 jsme na trh uvedli naše první autonomní biodynamické svítidlo ADS2max s kombinací zářivek a světelných diod.

Máme systém

Technická kvalita výrobků by nebyla úplná bez kvalitní logistiky, kontroly, technické podpory nebo rychlého řešení reklamací. Do našeho operačního týmu patří i externí montéři nebo servisní technici zdravotnických přístrojů.

Proč NASLI