Výběr realizací

  • Vše
  • Domacnosti
  • Kanceláře
  • NASLI 1200
  • Ostatní
  • Profesionální fototerapie
  • Provozovny
  • Stomatologie
Vše
  • Vše
  • Domacnosti
  • Kanceláře
  • NASLI 1200
  • Ostatní
  • Profesionální fototerapie
  • Provozovny
  • Stomatologie
Stomatologie

Klinika Mikrodent Trnava

Místo instalace: Trnava Hlavní svítidla: DentaSun MD 6 × 80 W – atyp černá barva Doplňková svítidla: Gaudium UD 2x80W – atyp černá barva Termín …

Provozovny

ABC Květiny

Místo instalace: Praha Hlavní svítidla: Festum Doplňková svítidla: Stella Fix Termín realizace: srpen 2019  

Profesionální fototerapie

Domov pro seniory Bažantice

Místo instalace: Olomouc Hlavní svítidla: Plnospektrální simulátor slunce SunSun M + Medea OP Termín realizace: červen 2019

Domacnosti

Rodinný dům, Jihlava

Místo instalace: Jihlava Svítidla: Stella + Stella Sky + Gaudium OD + Nubes Termín realizace: březen 2019

NASLI 1200Provozovny

Kadeřnický salon

Provozovny

Kosmetický salon, Hradec Králové

Provozovny

Kosmetický institut Veroniky Luňákové

Provozovny

Šicí salon, Praha

Profesionální fototerapie

SeneCura SeniorCentrum Slivenec

NASLI 1200

Poliklinika Budějovická, ordinace neurologie

NASLI 1200

MUDr. Tatiana Fabíniová, Psychiatrická ambulance

Místo instalace: Praha Hlavní svítidla: Evidens 4x54W Doplňková svítidla: Plnospektrální simulátor slunce  + Medea OP Termín realizace: září 2018

Provozovny

Přírodní souznění s.r.o.

Stomatologie

Klinika Valašské Meziříčí

Místo instalace: Valašské Meziříčí Hlavní svítidla: DentaSun MD 6 × 54 W Doplňková svítidla: Stella 1x 80W Termín realizace: srpen 2018 Tým lékařů: MUDr. Jan …

Domacnosti

Byt 5, Praha

Provozovny

Chateau Appony

NASLI 1200

MUDr. Irena Remešová, praktický lékař pro dospělé

OstatníProfesionální fototerapie

EDA cz

NASLI 1200

MUDr. Karel Severa, dětský lékař

Reference NASLI

  • České dráhy, a.s.
  • Expert ČR s.r.o., Klíčany
  • Okresní soud v Hradci Králové, Hradec Králové
  • OTEPS spol. s r.o., České Budějovice
  • Belmont s.r.o., Praha
  • Javurkova & Partners s.r.o., Praha
  • Advokátní kancelář SCHOLZ & MALÝ, Praha
  • Česká geologická služba Klárov, Praha
  • NOVA leasing a.s., Praha
  • mamacoffee s.r.o., Praha
  • Skipark Červená Voda s.r.o., Červená Voda
  • Plán projekt Kapucín, s.r.o., Třebíč
  • Obecní úřad Nová Ves, Nová Ves
  • Suková Hana, JUDr., advokátní kancelář, Praha
  • Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o., Praha
  • RONYTRANS, s.r.o., Rudka u Kunštátu
  • Carrier chladící technika CZ s.r.o., Praha
  • UNITRADE HK s.r.o., Hradec Králové
  • Auto Cardion s.r.o., Brno
  • ANIPOL s.r.o., České Budějovice
  • DI International s.r.o., Praha
  • Senát Parlamentu České republiky, Praha
  • ŠkoFIN s.r.o., Praha
  • Kocián Šolc Balaštík – advokátní kancelář, Praha
  • Slovenské národné múzeum – Múzeum Bojnice, Bojnice
  • MÚ Velké Poříčí, Velké Poříčí
  • Milan Princl – Zahradní technika Plzeň, Plzeň
  • Lidové bytové družstvo, Praha
  • PBT Rožnov p.R. s.r.o., Rožnov pod Radhoštěm
  • Renáta Šímová – ADAM, Přerov
  • MÚ Hlinsko, Hlinsko
  • MÚ Dačice, Dačice
  • Čedok a.s., Praha
  • Biotherapy s.r.o., Praha
  • Blum s.r.o., Praha
  • Obecní úřad Těšětice, Těšetice
  • Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace, Jihlava
  • Boltjes International spol. s.r.o., Červený Kostelec
  • Dekprojekt s.r.o., Praha
  • T.S.BOHEMIA a.s., Hradec Králové
  • MÚ Ždírec nad Doubravou, Ždírec nad Doubravou
  • AGIS – cestovní agentura, Vlašim
  • MESP Central Europe Sp. z o.o., Praha
  • MÚ Vysoké Mýto, Vysoké Mýto
  • ČD, a.s., KCOD Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
  • CzechFibre spol. s r. o., Praha
  • Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest, Praha
  • DYNAMIS s.r.o., Planá nad Lužnicí
  • ABRA REAL s.r.o., Karlovy Vary
  • CS CABOT spol. s r.o., Valašské Meziříčí
  • Advokátní kancelář Řehák & partněři, Praha
  • MÚ Koryčany, Koryčany
  • VZP ČR, regionální pobočka Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
  • Cestovní kancelář FISCHER, Ostrava
  • Advokátní kancelář Frömlová, Praha
  • SDL CZ s.r.o., Hradec Králové
  • Entomologický ústav, Biologické centrum AV ČR, České Budějovice
  • Obecní úřad Nižbor, Nižbor
  • Rodinný dům, Malé Svatoňovice
  • Rodinný dům, Bílovec
  • Rodinný dům, Žilina
  • Byt, Praha – Stodůlky
  • Byt, Praha – Malešice
  • Byt, Vimperk
  • Rodinný dům, Vimperk
  • Byt, Praha – Vršovice
  • Rodinný dům, Chotětov
  • Rodinný dům, Praha – Čestlice
  • Byt, Žamberk
  • Byt, Praha – Barrandov
  • Byt, Praha – Slivenec

 


Z důvodů ochrany osobních údajů neuvádíme jména a adresy klientů.

  • Centrum sociální a ošetrovatelské pomoci, Praha 10, Praha
  • SeneCura SeniorCentrum Slivenec s.r.o., Praha
  • Alzheimercentrum Průhonice o.p.s., Průhonice
  • Domov pro seniory Bažantnice, příspěvková organizace, Olomouc
  • ALZHEIMER HOME z.ú. – Modřany, Praha
  • ALZHEIMER HOME z.ú. – Zátiší, Praha
  • Domov sociálních služeb Slatiňany, Slatiňany
  • Domov důchodců Jindřichovice pod Smrkem, příspěvková organizace, Jindřichovice
  • Česká zemědělská univerzita v Praze – fototerapeutická místnost pro studenty, Praha
  • Česká zemědělská univerzita v Praze – fototerapeutická místnost pro zaměstance, Praha
  • VASPO STONE, s.r.o, Trenčianska Turná
  • Priessnitzovy léčebné lázně, Jeseník
  • Psychiatrická klinika 1. LF UK a VFN, Praha
  • Psychiatrické oddělení FN Ostrava, Ostrava
  • Psychiatrická léčebna Pateb Jemnice, Jemnice
  • Psychiatrické oddělení VN Brno, Brno
  • Psychiatrická klinika FN Brno, Brno
  • Psychiatrická nemocnice v Dobřanech, Dobřany
  • Psychiatrická nemocnice Bohnice, Praha
  • Psychiatrické oddělení Nemocnice České Budějovice, České Budějovice
  • Priessnitzovy léčebné lázně, Jeseník
  • Rehabilitační ústav Kladruby, Kladruby
  • Centrum pro terapii lymfedému s.r.o., Pardubice
  • Rehabilitační centrum TJ Lokomotiva Plzeň, Plzeň
  • ROSIJA koberce – podlahoviny, Šaľa
  • ROSIJA metrovy – bytový textil, Šaľa
  • BORSKÝ GASTRO a.s., Praha
  • FUN BIKE – František Klecker, Ústí nad Labem
  • Hudební kavárna DADAP, Praha
  • Flowers & Living, květinářství Ing. Kateřina Zaoralová, Praha
  • Bioobchod Bělehradská, Praha
  • Biokoloniál, Praha
  • Chateau Appony, Oponice
  • Přírodní souznění s.r.o., Újezd u Brna
  • Restaurace Osteria Antika – Jaroslav Koblasa, Praha
  • Zelená Lékárna, Vsetín
  • Drogerie květiny Macek, Nejdek
  • ASON interiér, Praha
  • Sport Kočárník – sportovní obuv speciálka, Praha
  • TG Fashion Inn s.r.o., Praha
  • Květinářství Sedmikráska, Drnovice
  • Prodejna PC-PRO, Trojovice
  • Dana SKÁLOVÁ – kadeřnictví, Otrokovice
  • Knihkupectví U Hrušky, Pacov
  • Restaurace U Balbínů, Praha
  • Kadeřnictví Dana Sosnovcová, Praha
  • bio nebio s.r.o., Bavoryně
  • SEIZIS spol. s r.o., Králův Dvůr
  • Květinářství Letizia, Dobříš
  • ABC květiny, Praha
  • Základní umělecká škola, Police nad Metují
  • Základní umělecká škola, Příbram
  • Základní škola Hustopeče nad Bečvou
  • Knihovna Gologie PřF UK, Praha
  • Základní škola, Lomnice nad Popelkou
  • Mateřská škola Orangery s.r.o., Praha
  • Česká zemědělská univerzita v Praze, Praha
  • Sofie – mateřská školka a základní škola o.p.s., Říčany
  • Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola, EKONOM, o.p.s., Litoměřice
  • Slovenská technická univerzita v Bratislave – strojnícka fakulta, Bratislava
  • Základní škola Campanus, Praha
  • Purkyňovo gymnázium, Strážnice
  • Občanské sdružení Petrklíč, Praha
  • Střední odborné učiliště kadeřnické, Praha
  • Základní škola a mateřská škola Zličín, Praha
  • Základní škola Rokytnice, Vsetín
  • Základní škola a mateřská škola Vysoký Újezd, Beroun
  • Mateřská škola Štěpánov, Velké Meziříčí
  • Základní škola Cihelní, Karviná
  • Základní škola Jirkov, Jirkov
  • Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou
  • Základní škola Ostašov, Liberec
  • Střední průmyslová škola Bruntál, Bruntál
  • Základní škola Rudolec, Rudolec
  • Soukromá výtvarná ZUŠ, Jeseník
  • Základní škola Rakovník, Rakovník
  • Mateřská škola Tavírna, Český Krumlov
  • Střední škola sociální PERSPEKTIVA a Vyšší odborná škola s.r.o., Teplice
  • Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové
  • Základní umělecká škola A. Dvořáka, Příbram
  • Tyršova základní škola a mateřská škola, Praha
  • Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské náměstí 2, příspěvková organizace, Brno
  • Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o., Břeclav
  • Základní škola Velvary, Velvary
  • Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Brno
  • Základní umělecká škola, Police nad Metují
  • Základní škola Hustopeče nad Bečvou, Hustopeče nad B.
  • Mateřská škola Svatopluka Čecha, Chrudim
  • Mateřská škola Valy, Chrudim
  • Gymnázium Brno‑Bystrc, Brno
  • Mateřská škola Slatiňany, Slatiňany
  • ZŠ a MŠ pro tělesně postižené Liberec, Liberec
  • Univerzita Pardubice – Katedra filozofická, Pardubice
  • Univerzita Karlova v Praze – 3. lékařská fakulta, Praha
  • Dětský domov Dolní Lánov, Dolní Lánov
  • Základní škola Zlín, Zlín
  • Základní škola a mateřská škola Mladé Buky, Mladé Buky
  • Univerzita Karlova v Praze – 1.lékařská fakulta – Fyziologický ústav, Praha
  • Mateřská škola, Těšětice
  • RSC Barrandov s.r.o, Praha
  • Lezecká stěna HoroAkademie, Praha
  • ŠKODA AUTO a.s., Vrchlabí
  • CZECH PRINT CENTER a.s., Ostrava
  • BOR Bio-technologoy a.s., Kozomín
  • Vogelsang Fasteners s.r.o, Loděnice
  • Klempířství Roman Šťastný, Praha
  • Sonnentor s.r.o., Čejkovice
  • VOLKSWAGEN SLOVAKIA a.s., Bratislava
  • Minerva Boskovice a.s., Boskovice
  • HELLA AUTOTECHNIK NOVA s.r.o., Mohelnice
  • Zemědělské družstvo Dolany, Dolany
  • Kovovýroba Škareda – Karel Škareda, Polná
  • KOMTERM a.s., Praha
  • FONTEA a.s., Veselí nad Lužnicí
  • Hemp production CZ s.r.o., Chraštice
  • Farmak a.s., Olomouc
  • Repromat a.s., Praha
  • VERBA plus s.r.o., České Budějovice
  • ZANINI CZ s.r.o., Královský Vrch
  • Podlahy Liška s.r.o., Brno
  • UNIVERSE AGENCY spol. s r.o., Loděnice
  • HASOFT VELKOOBCHOD s.r.o., Polná
  • KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY a.s., Svoboda nad Úpou
  • JANČA JIŘÍ – Brusírna, Loučky
  • Drahoňovský Zdeněk – Elektroservis, Turnov
  • Stolařství – Pavel Pospíšil, Říčany u Brna
  • Nářadí Veselý Brno s.r.o., Brno
  • SONS ČR, z. s., Praha
  • Tyfloservis, o. p. s., Praha
  • SPOLEČNOST PRO RANOU PÉČI, z. s., Praha
  • Okamžik, z. ú., Praha
  • EDA cz, z.ú., Praha

Dětské lékařství

  • MUDr. Karel Severa, Nymburk

Lékař pro dospělé

  • MUDr. Irena Remešová, Praha
  • MUDr. Marie Skálová, Plzeň

Oční

  • GEMINI oční klinika a.s., Zlín, Průhonice
  • Oční ordinace, komplex Šumperka, Praha

Neurologie

  • MUDr. Hana Slezáková, Žamberk
  • MUDr. Iveta Němcová, Praha

Gynekologie

  • MUDr. Makalová, Praha
  • MUDr. Michal Jelšík, Praha

Psychiatrie a psychologie

  • MUDr. Tomáš Gabriel, Vyškov
  • MUDr. Martin Vimr – psychoterapie & psychiatrie, Praha
  • MUDr. Tatiana Fabíniová, psychiatrická ambulance, Praha
  • MUDr. Andrea Wolna (Bryčková), psychiatrická ordinace roku 2015, Hořice
  • MUDr. Iva Tlášková, Jičín
  • MUDr. Markéta Hauzarová, Benešov

Psychiatrie lůžková část

  • Psychiatrická klinika 1. LF UK a VFN, Praha
  • Psychiatrické oddělení FN Ostrava, Ostrava
  • Psychiatrická léčebna Pateb Jemnice, Jemnice
  • Psychiatrické oddělení VN Brno, Brno
  • Psychiatrická klinika FN Brno, Brno
  • Psychiatrická nemocnice v Dobřanech, Dobřany
  • Psychiatrická nemocnice Bohnice, Praha
  • Psychiatrické oddělení Nemocnice České Budějovice, České Budějovice

Zubní kliniky

  • 3DK s.r.o., Praha
  • D.C.M. klinika s.r.o., Hradec Králové
  • Sorriso dental s.r.o., Brno
  • Zubní klinika Hradent s.r.o., Uherské Hradiště
  • Ortodoncie Teplice – MUDr. Michal Šedivec, Teplice
  • VELKÁ ortodoncie s.r.o. – MUDr. Barbora Velká, Moravská Ostrava
  • DENTVITA spol. s r.o., Praha
  • MUDr. Jiří Pudík – Stomatologická ordinace, Protivín

Laboratoře zubních techniků

  • Jakub Hošek, Praha
  • Ondřej Adam – DentalArchitecture s.r.o., České Budějovice
  • TauDent – zubní laboratoř s.r.o., Praha
  • ERPET MEDICAL s.r.o., Praha
  • YES dent s.r.o., Jeseník

Revmatologie

  • MUDr. Alena Tichá, Sokolov

Dermatologie

  • MUDr. Taťána Koucká, Nový Bydžov
  • MUDr. Iveta Fremlová – Lékářská kosmetika, Litovel

Ortopedie

  • MUDr. Roman Janů, Chomutov
  • MUDr. Jiří Černý, Hradec Králové

Imunologie, alergologie

  • MUDr. Jan Balcar, Litoměřice
  • Kosmetika Šárka Bláhová, Neratovice
  • Zlatnictví Míla Praha s.r.o., Praha
  • Astro optic s.r.o., Praha
  • Primavera Andorrana s.r.o., Praha
  • Salon Blanda – Střihová úprava psů, Hradec Králové
  • Klinika estetické medicíny a moderní čínské medicíny – Beauty Body Clinic, Praha
  • Kadeřnický salon Tereza Šárová, Praha
  • Kosmetický institut Veroniky Luňákové, Praha
  • Kosmetický salon Pavla Pavlíčková, Praha
  • Akademie výtvarných umění v Praze – restaurátorské ateliéry, Praha
  • DIAMOND LASHES® – Petra Lhotský, Hradec Králové
  • Institut časné diagnostiky, Praha
  • Studio CABINET, Brno
  • Foto Adler, Slaný
  • Hasičský záchranný sbor Královehradeckého kraje, Dvůr Králové
  • Hasičský záchranný sbor Trutnov, Trutnov
  • Hasičský záchranný sbor Královehradeckého kraje, Vrchlabí
  • Mikrobiologický ústav AV ČR, Praha
ZAVŘÍT MENU